Neden Mobil Uygulama ?

Teknoloji artık hayatımızın her noktasında vazgeçilmez bir parçamız oldu. İhtiyaçlar ve bu ihtiyacı karşılamaya yönelik hizmetler her geçen gün değişmekte ve insanların daha hızlı, daha güvenli ve daha kaliteli alışveriş ihtiyacını doğurmakta. Bu doğrultuda Talyatech Software olarak mobil uygulamalar geliştirmekteyiz.


Zamanla artan rekabet nedeniyle içeriğe ulaşım, ürün pazarlama, bilgi paylaşımı ve donanım özellikleri dikkate alınarak cep telefonu, dijital asistan vb. Mobil cihazlar için mobil uygulamaların yapıldığı süreçtir. Sistem üretim sırasında kurulabilir veya web uygulamaları olarak teslim edilebilir. Bu, Akıllı Telefon kullanan ve zamanlarının% 90'ından fazlasını farklı uygulamalara harcayan 3 milyardan fazla insanla daha kritik hale geliyor. Çeşitli uygulama mağazalarından indirilebilecek 700 milyondan fazla uygulama var.


Yeni bir uygulama oluşturmak, kullanıcıları hem etkileşimli hem de yeni deneyime açık tutmakla ilgilidir. Talyatech Software , insanların daha iyi hizmetlere erişmesine yardımcı olmak için uygulama geliştirmede devrim niteliğinde adımlar atmaya hazır. Mobil yazılımdaki rekabet ve platformlardaki değişiklikler, geliştiricilerin müşterilere en iyisini sunmak için kendilerini zorlamasına neden oluyor. Platform, yeni uygulamaların geliştirildiği, konuşlandırıldığı ve yönetildiği yerdir. Bunun için ön uç geliştirme araçları, arka uç geliştirme araçları, katmanlar üzerine güvenlik eklentileri vb. Gibi birçok araç ve yöntem vardır.


En çok satan cep telefonları ve kullanıcılar tarafından seçilen daha yüksek puan alan uygulamalar, mobil uygulama geliştiricilerinin sahip olduğu etkilerin göstergeleridir. Mobil uygulama geliştirme tamamen kullanıcıyla ilgilidir; kullanıcının girişi, uygulamanın çalışması için talimatlar verir. Ayrıca, kullanıcılar uygulamada ne kadar rahat olursa, içerik oluşturucular için daha iyi başarı elde edilir. Dolayısıyla müşteri memnuniyeti en büyük önceliktir. Kullanıcı memnuniyeti ve uygulama performansı ilişkili olduğu için performans bir diğer önemli kriterdir.

Mobil Uygulama Talepleriniz için 0(850)432 73 42 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Uygulama Avantajları Nelerdir ?

Online & Offline

Mobil Uygulamaların en büyük avantajı internet olsun veya olmasın Kullanıcıların Mobil cihazlarında firmanıza ait verilerin bulunması ve Zihinlerinde kalıcı olmalarını sağlamasıdır.

Ürün & Hizmet

Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda sektörünüzdeki her türlü Ürün ve Hizmete daha hızlı ve daha kolay ulaşabilmesini sağlayarak firmanızı bir adım öne çıkarabilirsiniz.

PlayStore & AppStore

iOS ve Android Mobil cihazların Uygulama Platformlarında sektörünüze yönelik yapılan aramalarda yerinizi alarak Kullacıların Uygulamanız ile size daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Marka Sadakati

Mobil cihazların tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerine yanıt vererek, satın alma davranışını tekrar etmesi ve fazla para harcaması gibi çeşitli davranışları tetikleyerek marka sadakati oluşturmaktadır.

Bildirim Gönderme

Kullanıcılar uygulamanızı mobil cihazlarında kullanmaya başladığı zaman onlara firmanıza ait güncel verilerinizi Bildirimler yolu ile iletebilirsiniz.

Güvenlik

Mobil Uygulamalar iOS ve Android Uygulama Platformlarının güvenlik testlerinden geçerek Kullanıcılara ulaşmaktadır. Dolayısı ile Kullanıcılara daha Güvenli Ürün ve Hizmet Sunabilirsiniz.

Geri Bildirim

Kullanıcılar Uygulamanız üzerinden almış oldukları ürün ve hizmetler için size memnuniyetlerini ve eleştrilerinin yanı sıra taleplerini iletebilir.

Her Zaman Güncel

Mobil Uygulamalar sayesinde tüm güncel verilerinizi Kullanıcılarınıza anında iletebilir ve daha hızlı geri bildirimler alabilirsiniz.

Sosyal Medya

Kullanıcılar Mobil uygulamanızda beğendiği veya satın aldığı ürün ve hizmeti Sosyal Medya hesaplarında anında paylaşabilir ve sizin dolaylı olarak reklamınızı yapabilirler...

#
#

Yakında

myVilla Uygulamamız
ile Mobil Cihazlarınızdan

Tatillerinizi Ege ve Akdeniz Sahillerindeki harika manzaralara sahip villalarda rezervasyonlarınızı yapabileceksiniz...

Yakında iOS ve Android'de