Adli Bilişim & Siber Güvenlik

Korsan Yazılımlardan Korunma Yöntemleri başta olmak üzere Veri Güvenliğiniz, Sosyal Medya Hesaplarının Güvenliği ve Takibi, Bilişim alt yapınızın güvenliği, Verilerinizin Yedeklenmesi gibi birçok konuda Talyatech Software olarak Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz


Evinizin ve işyerinizin fiziki güvenliği ne kadar önemliyse özel ve şirket verilerinizin güvenliği en az bunlar kadar önemli... Server'ınızda, E-ticaret sitenizde, Haber Portalınızda ve İş Bilgisayarlarınızda verilerinizin Hacker'lar tarafından çalınmasına karşı 7/24 Backup (Yedekleme) yapmalısınız...


Telefonlarınız dinleniyor mu? Yazışmalarınız takip mi ediliyor? Sosyal Medya Hesaplarınız mı Çalındı? Nasıl önlem alacaksınız?


Bilgisayar, IOS ve Android Cihazlarınızda yapılan her işlem parmak izi gibidir. Siz Silseniz bile Silinmez. Silinmiş, Şifrelenmiş ve Çalınmış Video, Resim ve Dijital Belgelerinize ulaşmak mümkündür.

Adli Bilişim Danışmanlık Talepleriniz için 0(850)432 73 42 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adli Bilişim Hizmetlerimiz

Ağ Sistemleri Güvenliği

Şirketinize ait Dijital ortamdaki tüm verilerinizin kendi intranet ağınız üzerinde güvenlik altyapısını oluşturarak saldırılara karşı daha güvenli hale getirilmesi.

Adli Veri Kurtarma

CD, DVD, HDD, Flash Bellek, Tablet, Cep Telefonu ve tüm Dijital Cihazlarınızda oluşabilecek Siber Saldırı, Korsan Yazılım veya suç unsuru bilgi, belge, resim ve videoların Adli Veri kapsamında Kurtarılması.

Sosyal Medya Güvenliği

Şahsınıza veya Firmanıza ait Sosyal Medya Hesaplarınızın güvenliği ve takibini yaparak firmanıza yapılan saldırıların ve hakaret içeren içeriklerin sorumlularının araştırması.

Mobil Cihaz İncelemesi

Mobil Cihazlarınıza yüklenebilen casus yazılımlar ile sizin tüm konuşma, yazışma, bilgi, belge, resim videolarınızın 3.şahısların eline geçmesini sağlayan yazılımların tespiti ve temzilenmesi.

Sohbet Programları İncelemesi

Sizin veya ailenizin Sohbet Programları aracılığı ile taciz, tehdit ve birçok suç unsuru teşkil eden olaylarla karşılaşmanız durumunda Sohbet programlarının arka plan kayıtları incelemesi.

Ses, Video İncelemesi

Size, Ailenize veya Firmanıza yönelik yapılmış olan fiziki Ses ve Video kayıtlarının incelemesini yaparak Adli makamlarca delil niteliğinde olup olmadığının raporlanması

Veri Hırsızlığı

Şahsınıza veya Firmanıza ait Bilgi, Belge, Resim ve Videoların, Müşteri Bilgilerinizin 3. Şahıslar tarafından ele geçirilmemesi için gerekli güvenlik altyapısının oluşturulması.

Korunma Yöntemleri

Çoklu Güvenlik Denetimleri, Bulut ve Fiziki Veri Yedekleme, Hesaplarınıza erişimde şifreleme teknikleri, Şirket içi İnternet Güvenlik Tedbirleri gibi Korunma Yöntemleri.

Geçmiş Veri İncelemesi

Personelizin veya 3 kişilerin kullanmış olduğu tüm Cihazlarınızda İnternet Geçmişi, Bilgi, Belge, Resim, Video ve tüm hareketlerinin incelemesi.

#
#

Yakında

myVilla Uygulamamız
ile Mobil Cihazlarınızdan

Tatillerinizi Ege ve Akdeniz Sahillerindeki harika manzaralara sahip villalarda rezervasyonlarınızı yapabileceksiniz...

Yakında iOS ve Android'de